Barion Pixel Merlinhardver
kategóriák
Kategóriák




Ügyfélszolgálat
+36 30 373 88 36
Hétfő - Péntek: 8:00 - 16:00

info@merlinhardver.hu


Hivatalos disztribútor

Bazár!
Időszakos akciók a készlet erejéig

Redragon Stentor Gaming Speaker Black (GS500)

#2.0
#3,5 mm jack
Cikkszám: 60563
EAN szám: 6950376776006
Jogszabály által biztosított garancia: Részletek: (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
11.090 Ft
/db
(8.732 Ft + ÁFA)
Termék elérhetősége:
Rendelésre: 3-4 munkanap
Értesítőt kérek, mikor olcsóbb lesz!
-
+
ezt a terméket már 143 alkalommal tekintették meg!
Kedvenc termékeidet a Profilom Kedvenceim oldalon látod összegyűjtve!

2.0, 10W, 3,5mm jack, Black

tovább olvasom

Ez a 2.0-ás sztereó hangszóró kompakt kialakításának köszönhetően kényelmesen
elfér a legkisebb gamer asztalon is, piros Redragon-os LED megvilágításával pedig éke lesz a
szobádnak. Klasszikus design, praktikus hangerőszabályozó, kiemelkedő basszus és kristálytiszta
hangzás jellemzi. 3,5mm-es audio és mikrofonkábele lehetővé teszi, hogy könnyedén csatlakoztasd
akár PC-n, TV-n, laptopon vagy okostelefonon szeretnéd használni, csak kösd össze és indulhat a buli.

Garancia

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei: A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.) Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:

A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé). A 10.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (10.001 Ft - 250.000 Ft-ig). A 10.000 forintot el nem érő áru fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.

A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!

(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet), 93/2024. (IV. 23.)

Vélemények

Vásároltál már termékünkből? Oszd meg Velünk véleményed, értékeld a terméket! Ehhez nincs más dolgod, mint jelentkezz be oldalunkra, hiszen kizárólag profillal rendelkező, bejelentkezett felhasználónk írhat véleményt termékünkről. A bejelentkezést követően az alábbi fekete keretbe írhatod üzeneted. Kérjük, hogy figyelj arra, hogy szalonképes véleményt formálj. A vélemények mellett csillagokkal is értékelheted termékünket. Minél több csillagot adsz a termékre annál jobbra értékeled azt. Köszünjük, hogy véleményt formálsz és ezzel is hozzásegítesz minket, vásárlóinkat ahhoz, hogy átfogóbb képet kapjunk, kapjanak termékünkről.


Hasonló termékeink