Barion Pixel Merlinhardver
kategóriák
Kategóriák




Ügyfélszolgálat
+36 30 373 88 36
Hétfő - Péntek: 8:00 - 16:00

info@merlinhardver.hu


Hivatalos disztribútor

Bazár!
Időszakos akciók a készlet erejéig

Mayhems X1 Eco Premix Red Berserker Blood előkevert hűtőfolyadék, 1 liter (MX1P1LBRX6)

Cikkszám: 49656
EAN szám: 5060681981086
6.927 Ft
/db
(5.454 Ft + ÁFA)
Termék elérhetősége:
Rendelésre: 4-7 munkanap
Értesítőt kérek, mikor olcsóbb lesz!
-
+
ezt a terméket már 39 alkalommal tekintették meg!
Kedvenc termékeidet a Profilom Kedvenceim oldalon látod összegyűjtve!

A Mayhems X1 Eco Premix Red Berserker Blood egy 1 literes, használatra kész hűtőfolyadék vízhűtéses rendszerekhez, sötét vérvörös színnel és biológiailag lebomló Eco összetétellel.

tovább olvasom

A Mayhems X1 Eco Premix azokhoz az egyedi vízhűtéses rendszerekhez készült, ahol a készre kevert folyadék egyszerűbb feltöltést tesz lehetővé. Az 1 literes kiszerelés külön keverés nélkül használható, így a koncentrátumokkal szemben nem igényel előzetes hígítási arány beállítást.


A Red Berserker Blood szín sötét, vérvörös árnyalatot ad a hűtőkörnek. Ez főként átlátszó tartály, cső vagy vízblokk mellett érvényesül, ahol a folyadék színe a rendszer látványának is része. A megadott adat szerint a folyadék nem UV-aktív, ezért UV-fényre épített világításnál nem fluoreszkáló hatással kell számolni.


Az Eco összetétel finomított növényi kivonatokon alapul, és biológiailag teljesen lebomlóként van megadva. A folyadék nem mérgezőként szerepel, valamint az összetevők FDA GRAS besorolással rendelkeznek. A keserűanyag jelenléte a véletlen lenyelés kockázatának csökkentését szolgálja.


A folyadék a hűtőkör védelméhez korróziógátló adalékokat tartalmaz, amelyek a megadott adatok szerint korrózió, oxidáció és lerakódások ellen dolgoznak. A kompatibilis anyagok között réz, sárgaréz, acél, nikkel és alumínium szerepel. A védelemre vonatkozó vizsgálati hivatkozások: ASTM D3306 és BS6580.


A hőmérsékleti adatok alapján a folyadék -6 °C fagyásponttal és nyomástól függően legfeljebb 100 °C forrásponttal rendelkezik. A hőátadást támogató összetétel a vízhűtéses kör stabil működését segíti, miközben a rendszer anyagvédelmi igényeire is figyel. A bontatlan tárolhatóság 3 év, használat közben pedig felbontástól számítva 1 év.


Merlin tipp: Feltöltés előtt nézd át, hogy a rendszeredben szereplő fémek megfelelnek-e a folyadéknál megadott réz, sárgaréz, acél, nikkel és alumínium anyaglistának. Mivel ez a változat nem UV-aktív, akkor válaszd, ha a sötét vörös színt inkább a folyadék saját árnyalatával, nem UV-fénnyel szeretnéd megjeleníteni.


Paraméter Érték
Gyártó Mayhems
Termékcsalád X1 Eco Premix
Színnév Red Berserker Blood
Szín Piros
Árnyalat Sötét vérvörös
Terméktípus Előkevert hűtőfolyadék
Kiszerelés 1 liter
Tartalom 1000 ml
Specifikáció Készre kevert
Felhasználás Egyedi vízhűtéses rendszer
Összetétel Finomított növényi kivonatokon alapuló Eco formula
Biológiai lebomlás Teljesen biológiailag lebomló
Mérgezőség Nem mérgezőként megadva
UV-aktivitás Nem UV-aktív
Fagyáspont -6 °C
Forráspont Legfeljebb 100 °C, nyomástól függően
Korrózióvédelem Igen
Oxidációvédelem Igen
Lerakódás elleni védelem Igen
Támogatott anyagok Réz, sárgaréz, acél, nikkel, alumínium
Vizsgálati szabványok ASTM D3306, BS6580
Biztonsági besorolás FDA GRAS
Megfelelőség RoHS, REACH
Keserűanyag Igen
Bontatlan tárolhatóság 3 év
Használati idő felbontás után 1 év működés közben
Tömeg 1,105 kg
Gyártási ország Nagy-Britannia
Származási ország Nagy-Britannia

Garancia

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei: A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.) Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:

A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé). A 10.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (10.001 Ft - 250.000 Ft-ig). A 10.000 forintot el nem érő áru fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.

A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!

(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet), 93/2024. (IV. 23.)

Vélemények

Vásároltál már termékünkből? Oszd meg Velünk véleményed, értékeld a terméket! Ehhez nincs más dolgod, mint jelentkezz be oldalunkra, hiszen kizárólag profillal rendelkező, bejelentkezett felhasználónk írhat véleményt termékünkről. A bejelentkezést követően az alábbi fekete keretbe írhatod üzeneted. Kérjük, hogy figyelj arra, hogy szalonképes véleményt formálj. A vélemények mellett csillagokkal is értékelheted termékünket. Minél több csillagot adsz a termékre annál jobbra értékeled azt. Köszünjük, hogy véleményt formálsz és ezzel is hozzásegítesz minket, vásárlóinkat ahhoz, hogy átfogóbb képet kapjunk, kapjanak termékünkről.


Hasonló termékeink